TCM INSTITUT - vzdělávání v tradiční čínské medicíně

Chřipka a nachlazení - nemoci podzimu

Letní dny již jsou nenávratně minulostí, teplota klesá a část roku se přehoupla do jinové poloviny. Náš organizmus je na ochlazení připraven, tedy alespoň většinou. Wei Qi (naše energetické brnění) nás chrání před chladem i před škodlivým patogenem, např. chřipkou. Co když je naše ochrana děravá, nebo patogen natolik silný, že se přese všechno prokouše dovnitř? Potom onemocníme. Můžeme si pomoci bylinami a úpravou stravy. O tom bude tento seminář.

Také o prevenci a předcházení nemocem a dotkneme se příčin chorob z pohledu čínské medicíny. Konkrétně spolu projdeme a vysvětlíme tyto oblasti: základy čínského tradičního pohledu při napadení chladným patogenem (chřipky, virózy, atp.) zjednodušená diagnostika, která nám pomůže se v problematice orientovat jak posílit svou imunitu vysvětlení, kdy a proč použijeme zvolenou bylinnou směs vhodné kombinace směsí při složitějších zdravotních problémech vhodná prevence a možnosti doléčení.

Seminář je určen pro: širokou veřejnost, která chápe svou zodpovědnost za své zdraví, osoby se sníženou imunitou, majitele studených končetin obávající se nadcházející zimy a všechny, kteří dávají přednost přírodní medicíně. Pro odborníky či laiky, kteří nabízejí své služby v oblasti péče o zdraví a rádi by rozšířili spektrum svých nástrojů o prostředky tradiční čínské medicíny.


Termín konání
13. 10. 2018

Časový rozvrh
9:00 - 14:00

Jednotlivé termíny
13.10. 2018

Místo konání
TCM INSTITUT, Národní 11, Praha 1 (ukázat mapu)

Cena semináře
680 Kč / 27 EUR


Lektoři
Řezníček Martin, Ing.

Formy úhrady
• v hotovosti na adrese : TCM INSTITUT, Praha 1, Národní 11
• převodním příkazem na základě obdržených platebních údajů v elektronické podobě
• kartou na adrese: TCM INSTITUT, Praha 1, Národní 11

Kontaktní osoba
Andrea Korseltová, akorseltova@tcminstitut.cz, 222 075 282

TCM Institut

TCM BOHEMIA, Národní 11, 110 00 Praha 1
T: 222 075 282, M: 603 201 686, 604 203 221, E: seminare@tcminstitut.cz

PŘIHLÁŠENÍ STUDENTŮ