TCM INSTITUT - vzdělávání v tradiční čínské medicíně

Qi Gong s P. Gažákem pro mírně pokročilé

 

5 lekcí Qi Gong se zkušeným lektorem Petrem Gažákem pro mírně pokročilé. Petr Gažák je lektorem Školy čínských vnitřních a léčebných umění, žákem a spolupracovníkem Vlastimila Kroupy, našeho nejlepšího cvičitele (jako prvnímu Evropanovi mu byl udělen certifikát lektora s možností vyučovat první stupeň léčebného Qi Gongu podle osnov ICMQhttp://www.medicalqigong.org/index.php/about/icmq">ICMQ>). Petr Gažák v minulosti pracoval několik let jako vedoucí trenér v Centru Pohybové Medicíny prof. Pavla Koláře. Praxe v týmu našich předních fyzioterapeutů mu umožnila vnímat pohyb do jemných detailů.

Qi Gong se vyznačuje kompletním procvičením a protažením těla s přesahem do oblasti vnitřních orgánů, pročistěním škodlivé energie z těla, posílením imunity, zlepšením krevního oběhu, harmonizací emocí, zvýšením vitality, protažením a posílením páteře a zlepšením pohyblivosti zad.

 

Toto tisíci  lety prověřené čínské cvičení, které je nenáročné na fyzickou kondici, čas a prostor, má významné léčebné účinky pro udržení zdraví, vitalitu a dlouhověkost. Pomáhá harmonizovat a uvolňovat organismus a zklidňuje mysl
 
Ji Ben Qi Gong
 

V průběhu celého kurzu si prohloubíte a zdokonalíte vaše znalosti sestavy základních dovedností Ji Ben Qi Gong. Je to osm jednoduchých cvičení, které nám pomáhají správným způsobem nastavit tělo a učí nás správnému pohybu. Celá Ji Ben Qi Gong sestava je založena na sjednocení těla, dechu a mysli za účelem harmonické cirkulace Qi. Toto cvičení přebudovává naše tělo, což nás společně se spouštěním Qi skrze uvolnění připravuje na pokročilejší stupně cvičení.

Pro mladší a střední generaci je důležité uvolnění od stresové zátěže a sedavého zaměstnání, starší generace zase ocení relativní snadnost cviků a jejich pozitivní účinek na kloubní aparát.

 

 

 

 


Termín konání
14. 5. 2018 - 11. 6. 2018

Časový rozvrh
16:30 - 18:00

Jednotlivé termíny
14.5.
21.5.
28.5.
4.6.
11.6.

Místo konání
TCM INSTITUT, Národní 11, Praha 1 (ukázat mapu)

Cena semináře
1 200 Kč / 47 EUR


Lektoři
Gažák Petr

Formy úhrady
• v hotovosti na adrese : TCM INSTITUT, Praha 1, Národní 11
• převodním příkazem na základě obdržených platebních údajů v elektronické podobě
• kartou na adrese: TCM INSTITUT, Praha 1, Národní 11

Kontaktní osoba
A. Korseltová ( nebo M. Vlastiborová ), akorseltova@cminstitut.cz, 222 075 282

TCM Institut

TCM BOHEMIA, Národní 11, 110 00 Praha 1
T: 222 075 282, M: 603 201 686, 604 203 221, E: seminare@tcminstitut.cz

PŘIHLÁŠENÍ STUDENTŮ