TCM INSTITUT - vzdělávání v tradiční čínské medicíně

Výhodný odběr produktů během studia

Podmínky odebírání produktů od společnosti TCM BOHEMIA s.r.o. během studia Školy tradiční čínské medicíny - studia pěti dovedností

Nástupem do Přípravného ročníku Školy tradiční čínské medicíny - studia pěti dovedností získává student možnost odebírat produkty firmy TCM BOHEMIA s.r.o. za studentské ceny, které jsou shodné s velkoobchodními cenami (VC). K tomu, aby mohl student výše uvedeného využít, je potřeba vyplnit on-line registrační formulář velkoodběratele.

Řádným studentem je posluchač Přípravného ročníku a dále posluchač 1., 2., 3. a 4. ročníku v období od zahájení výuky Přípravného ročníku do 30. 6. příslušného roku ukončení čtvrtého ročníku.

V případě přerušení nebo ukončení studia, a to z jakéhokoliv důvodu, končí výhoda bezlimitního odběru produktů za studentské ceny. Aby zůstala možnost nadále odebírat produkty za velkoobchodní ceny, je nutné odebírat zboží dle obchodních podmínek pro velkoobchod.

Při nákupu produktů za zvýhodněné ceny na pobočkách TCM BOHEMIA s.r.o. je potřeba kvůli evidenci výše odběrů prokázat svou totožnost.

TCM Institut

TCM BOHEMIA, Národní 11, 110 00 Praha 1
T: 222 075 282, M: 603 201 686, 604 203 221, E: seminare@tcminstitut.cz

PŘIHLÁŠENÍ STUDENTŮ